Story Plus

Story Plus, Bursa Mudanya yolu 7.km de göz dolduran mimarisi ile yerini almış ve Bursa eğlence sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Bu hızını da sürekli ivme kazandırarak devam ettirmiştir.

Story Plus, Bursa gece hayatının vazgeçilmez,ayrıcalıklı ismi olma özelliğini elinde tutmaktadır.1500 kişi kapasiteli açık hava salonu ile Bursa’nın en büyük diskosudur. Dış mimari kadar mekan iç mimaride de mükemmeli hedefleyen anlayışıyla müşteri memnuniyetini esas almıştır.Yeni hazırlanan kışlık mekanı ile bursada en şık gece mekanı olma ünvanını hala elinde tutmaktadır.

Story Plus tarzı özeldir… Konseptini club muziği olarak belirlemiş olan StoryPlus, dunya listelerine girmiş en popüler şarkıları başarılı Dj.i ile Bursalılarla buluşturmaktadır. Yine düzenlenmiş ve düzenlenecek olan özel organizasyonlarla da dünyaca ünlü Dj. Ve club muziği sanatçılarını Bursalı müzik severlerle buluşturmuştur.Birçok firmanın özel organizasyonlarına da Story Plus ailesi ev sahipliği yapmaktadır..

Bu Yaz sezonunda da, her Cuma ve Cumartesi -Pazar gecesibaşlayan partileri,düzenlediği özel organizasyon ve görsel showları ile, kaliteyi seven ve kendini özel hissetmek isteyen insanların uğrak yeri olmayı sürdürmüştür..Story Plus, ilerleyen dönemler için hazırladığı özel organizasyon projeleri ile de Bursa club müziği tarzının nabzını tutmaya devam edecektir!

Music by Kadir Acar

Mekan Görselleri

İletişim:

+90 530 287 57 75 / 0 (224) 244 90 00

Story Plus Bursa

Konum: