Anadolu Evi

Anadolu Evi

300 yıllık tarihi dokusu ile Bursa’nın kalbinde Tophane surlarında, Mülkiyeliler Birliği’nin Bursa Şubesi Lokali olarak 60 kişilik avlu ve 80 kişilik salon oturma kapasitesi ile 21 yıldır hizmet vermekteyiz. Mülkiye mezunlarının yanı sıra Bursa Sanayi ve Ticaret Odası mensuplarının da müdavimi olduğu restoranımızda aile ve arkadaş toplantılarınız için şık ve nezih bir ortam sunuyoruz.

Alakart yada fiks olarak tercih edebileceğiniz menümüz Osmanlı – Türk mutfağının geleneksel mezeleri ve yemeklerinden oluşmaktadır. Öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra kapalı gruplar için kokteyl organizasyonları için de tercih edebileceğiniz bir mekan olan Anadolu Evi’nde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Her akşam sahne alan canlı müzik programımızla, konuklarımızın da zaman zaman eşlik ettikleri samimi bir eğlence ortamı sunmaktayız. Ayrıca müzik programımız özel gün ve toplantılarınız için size özel organize edilebilmektedir.

Yemek:

Bolu/Mengen doğumlu olan Usta Aşçımız Sayın Sabahattin Akdeniz; çıraklıktan yetişmiş ve 1976 yılından itibaren “Usta Aşçı” olarak hizmet vermektedir…

Sabahattin Aşçı; Kuşadası’nda çeşitli otellerde hizmet vermiş olmakla birlikte başlıca; Bursa Büyük YıldızDilmenClub Altın CeylanUludağ Kervan Saray OteliBeceren OtelKüçük Yazıcı otellerinde “Usta Aşcı” olarak görev yapmıştır

İletişim:

(0224) 221 45 06

Anadolu Evi

Konum:

Mekan Görselleri